Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

  |         
Послуги Новини Контакт
(0352) 23-55-66
 
 


Статті

Процес хімічного чищення

Машина хімічної чистки кілька подібна внутрішньої комбінації пральної машини і сушарки одягу.

Предмети одягу поміщаються в камеру очистки - ядро ??машини хімічного чищення. Мийне відділення містить горизонтальний, перфорований барабан, який обертається в межах зовнішнього кістяка. Остов містить розчинник, у той час як обертовий барабан тримає одяг.

У перебігу мийного циклу камера заповнюється розчинником приблизно на 1/3 об'єму і починає обертатися, щоб трясти одяг. Температура розчинника не повинна перевищувати 29.4 ° C, оскільки більш висока температура може вплинути на забарвлення предметів одягу, викликаючи втрату кольору.

Протягом мийного циклу в камеру постійно поставляється новий розчинник з робочого бака, в той час як використаний розчинник видаляється і надсилається у фільтр, що включає котел дистиляції та конденсатор. В залежності від природи плям, до них може бути застосований каталізатор.

Предмети чищення повинні бути перевірені ретельно для сумісності тканини хімічного чищення, включаючи застібки; багато декоративних застібок є непридатними для хімічного чищення розчинником, або не зможуть залишитися цілими при механічному дії очисного процесу. Вони будуть видалені перед чищенням, захищені спеціальною фурнітурою.

Типовий мийний цикл триває 8-15 хвилин в залежності від типу предметів одягу та їх забруднення. Протягом перших трьох хвилин, розчиняються плями розпадаються в перхлоретілен. Бруд, проникла глибоко в тканину, видаляється через 10-12 хвилин після цього. У машин, котрі використовують вуглеводневі розчинники (посилання на сторінку), мийний цикл не менше 25 хвилин - через більш повільного розчинення плям.

Після миючого циклу машина починає цикл полоскання - предмет одягу обполіскується новою порцією розчинника. Це тільки розчиняє полоскання запобігає знебарвлення предметів одягу, викликане частинками бруду, адсорбируемого назад на поверхню предмета одягу від "брудного" робочого розчинника. Після закінчення полоскання машина починає процес віджимання та сушіння. Злив брудної розчинника в дистилятор, відновлює розчинник хімічної чистки для повторного використання. Сучасні машини хімічного чищення можуть відновити порядку 99.99% розчинника, використовуваного в процесі очищення.

Цей цикл починається з паркану розчинника з камери і прискорення кошика віджимання до швидкості 350-450 оборотів в хвилину, завдяки чому велика частина розчинника відокремлюється від тканини. Після віджимання машина починає процес сушіння.

Технології в області розробок сушильних барабанів досягла найвищої точки свого розвитку і поєднує в собі такі якості, як міцність, простота в експлуатації і просунуті технології. Кожен сушильний барабан розроблений і проведений для виконання якісної, але делікатної сушки, виключаючи можливість термічної дії і зберігаючи без зміни складу тканини.
 

Сучасні машини хімічного чищення використовують систему замкнутого контуру, де охолоджене повітря повторно нагрівається і запускається по другому колу. Це призводить до дуже високому коефіцієнту відновлення розчинника. Після того, як процес сушіння закінчено, починається дезодорація (провітрювання) і машина переходить до процесу охолодження предметів одягу та видалення останніх слідів розчинника хімічної чистки, поширюючи прохолодний зовнішнє повітря з предметів одягу, потім повітря проходить через фільтр відновлення пари, виробленого від активізованого вуглецю і смол полімеру. В кінці процесу провітрювання, сухі очищені предмети одягу чисті, без запаху і готові до прасуванню, або закінчення всього процесу.

  Прасувальні катки розроблені компанією для здійснення прасування всіх типів прямої білизни, відрізняються дуже низькими експлуатаційними витратами, що забезпечується за рахунок дуже високого коефіцієнта корисної дії нагрівального елемента.


Perfetto® італійська хімчистка

Розробка сайту 2day
Про компанію  |  Послуги  |  Контакт  |  Карта сайту  |  Статті   |  Лінки
Яндекс.Метрика Каталог веб ресурсів Тернопільщини