Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

  |         
Послуги Новини Контакт
(0352) 23-55-66
 
 


Статті

Видалення плям з одягу

Пляма на одязі

1. Перед тим, як почати виведення забруднення з одягу необхідно з'ясувати його походження и дію хімічного Засобу на тканини і забарвлення. Для цього необхідно перевірити дію миючого складу на будь-якій непомітній  ділянці одягу.

2. Щоб уникнути псування тканини одягу,  НЕ застосовуйте потужні засоби для усунення плям. ЯКЩО Пляма не видаляється з Першого разу, повторіть обробку кілька разів в черзі з прополіскуванням
3. При видаленні Забруднення з вовняного и Шовкового одягу НЕ використовуйте  лужні засоби для усунення плям. При видаленні Забруднення з лляних и бавовняних тканин НЕ використовуйте кислотні засоби для чищення.

Чищення одягу

4. Видалення Забруднення за допомог розчинників краще проводити  із виворітного боку одягу.

5. Плями від висохлої води з вовняного одягу краще Всього чистити Вологою щіткою, а потім пропрасувати через Вологі марлеві тканини. З Шовкового одягу Такі плями можна вивести за допомогою Розчину кухонної солі (1 чайна ложка на склянку води).

6. Парфумерні плями (одеколону, духів) можна ВИДАЛИТИ гліцерином.

7. Жирову Пляму можна ВИДАЛИТИ з одягу, посипавші сіллю и потерти. Таку процедуру треба повториті кілька разів до ПОВНого зникнення плями.

8. Плями від ягід и фруктів необхідно ВИДАЛИТИ якомога швидше Гарячою водою. Старі плями можна спробувати вивести лимонною кислотою (1 чайна ложка на склянку води). Ні в якому разі не можна застосовувати мильні Розчини, щоб уникнути  їх закріплення.

Видалення плям

9. Свіжі плями крові необхідно Спочатку промити в холодній воді, а потім запрати в мильному розчині. Ні в якому разі НЕ видаляйте плями крові Гарячою водою - вона зміцнює Пляму на тканині. З білих лляних тканин можна вивести нашатирним спиртом (1 чайна ложка на склянку води).

10. Плями від чаю можна вивести сумішшю гліцерину и нашатирного спирту. Можливий ореол можна протерти уайт-спіритом, а потім промити мильним Розчином.

11. Плями іржі можна вивести лимонним соком.

12. ЯКЩО на одязі Випадково утворили Пляму від йоду, її можна вивести за допомогою спирту або ацетону.

13. Чорнильну Пляму можна вивести прогрітою оцтовою кислотою.

14. Плями від фарби для волосся можна вивести за допомогою перекисю водно (2 чайні ложки на склянку води) i кількох крапель нашатирного спирту.

15. Плями від трави можна очистити за допомогою саліцилового спирту.


Perfetto® італійська хімчистка

Розробка сайту 2day
Про компанію  |  Послуги  |  Контакт  |  Карта сайту  |  Статті   |  Лінки
Яндекс.Метрика Каталог веб ресурсів Тернопільщини