Для содержимого этой страницы требуется более новая версия Adobe Flash Player.

Получить проигрыватель Adobe Flash Player

  |         
Послуги Новини Контакт
(0352) 23-55-66
 
 


Статті

Переваги хімічного чищення

Сучасне життя сучасної людини, в якій би сфері він не працював або жив, дуже тісно пов'язана з тим, що людина контактує з різними предметами і його одяг, в першу чергу, піддається контакту з численними рідинами і речовинами.

Розглянемо типовий приклад одного дня життя людини. Прокинувшись вранці, ми приймаємо душ, чистимо зуби, упорядковуємо свій одяг і йдемо по своїх справах. І вже на цьому етапі з'являється перша можливість забруднення нашого одягу. Це застосування духів, одеколонів, туалетної води і кремів. Попадання багатьох з них на одяг протягом багатьох днів викликає найдрібніше щоденне забруднення одягу. Не будемо говорити про те, що при поспіху ми не дали до кінця висохнути або вбратися в шкіру нашому крему після гоління або дезодоранту.

Вийшовши на вулицю, людина піддає свій одяг впливу практично всіх елементів таблиці Менделєєва, що знаходяться в навколишньому повітрі завдяки автомобілям, з вихлопних труб яких виділяється нехай зовсім небагато, але згорілі масла. У повітрі ширяють невидимі частинки гуми від стираються шин і асфальтового покриття. До слова сказати, на жвавих транспортних магістралях за рік стирається до 5 сантиметрів асфальтового покриття, а це низькі фракції вуглеводнів, пісок, пил, сажа. Як часто міняються шини в автомобіля, ви знаєте з власного досвіду. І все це повільно і щодня осідає на нашому одязі. І так відбувається день у день. Про кількість всієї цієї пилу і бруду ви можете судити самі: ви ніколи не побачите в місті сніг такої білизни як в лісі.

Незалежно від того, їде людина в особистому автомобілі або добирається на роботу в громадському транспорті, його одяг знову піддається впливу масел, жирів і пилу. Перебуваючи в потоці машин, особливо в холодну пору року, а дуже багато хто з них не обладнані фільтрами на всмоктуване повітря, печі та кондиціонери прямим потоком женуть весь вміст зовнішнього повітря в салон. І це осідає до нас на одяг.

Згадайте великовантажний автомобіль, який стояв перед вашим автомобілем вчора в пробці. Об'єм його двигуна становить 10! літрів, мінімальна частота обертів колінчастого вала-2200 обертів на хвилину. За 10 хвилин, які він стояв перед вами, він переробив ... приблизно 55000 літрів повітря!

Прийшовши на роботу, ми протягом усього робочого дня перебуваємо в приміщенні, де ходять, можливо, упаковують продукцію, розпаковують її, працюють з документами і т.д. і т.п. і все це в будь-якому випадку, утворює пил, який сідає на наш одяг. І так знову ж таки, відбувається день у день.

Повертаючись з роботи, ми повторюємо процес забруднення нашого одягу.
Знаючи все це, ми стираємо наш одяг в пральній машині, користуємося праскою для додання їй відповідного виду і ... псуємо наш одяг.

Загальновідомо, що вода, нехай навіть з пральним порошком, не в змозі повністю видалити з одягу вуглеводні і сажу, за визначенням. Для цього необхідні інші речовини та способи очищення.

Існує загальновизнане правило: класичні костюми, як чоловічі, так і жіночі, випрати та привести у відповідний стан в домашніх умовах неможливо. Це справедливо і для пальто, теплих курток та виробів зі шкіри та замші.

Тільки професійна технологія проведення хімічної чистки і сушки одягу дозволяє максимально зберегти зовнішній вигляд одягу і значно продовжити її використання.

Виходячи з вищеописаного, ми можемо визначити основні переваги хімчистки:

 При хімчистці на одяг впливає менше абразиву, який утворюється у воді при її нагріві. Плюс, якщо Ви використовуєте невідповідне миючий засіб або відбілювач, то це може привести вашу одяг у непридатний стан. Застосування хімчистки дбайливіше для тканини і екологічно безпечно.
    У хімчистці відсутня вода. Коли ви чистите одяг у воді, кольору можуть мінятися непередбачувано, а сам одяг змінювати розмір і зовнішній вигляд. Хімічна чистка зберігає цілісність одягу набагато краще, ніж прання у воді, і немає ніякого ризику, що вид або розмір зміниться.
    Процес збереження форми моделі одягу буде дотриманий на всіх етапах чищення і сушіння. Хімчистка не дозволить допустити складок і зморшок.
    Речі, які не можуть бути піддані вологому чищенню, будуть піддані сухий очищення. Для догляду за деякими видами одягу існують обмеження в застосуванні машинного прання, однак, хімчистка здатна чистити безліч предметів одягу та домашнього вжитку. Навіть деякі види взуття, можуть бути схильні сухого хімічного чищення.
    Догляд для конкретних тканин. Один з найбільших ризиків в пранні вдома - як тканина буде реагувати. Деякі матеріали, такі як бавовна, як правило, безпечні, інші, такі як шерсть, можуть змінити свій розмір, а деякі не слід прати в пральній машині і сушити взагалі. Хімічне чищення гарантує, що тканина буде оброблена належним чином, відповідно до її інструкцією.


Perfetto® італійська хімчистка

Розробка сайту 2day
Про компанію  |  Послуги  |  Контакт  |  Карта сайту  |  Статті   |  Лінки
Яндекс.Метрика Каталог веб ресурсів Тернопільщини